Belgian Open, Les 2 Alpes, Frankrijk
Tijdens de tweede week van het paasverlof werd er in Les 2 Alpes gestreden voor de Belgische titels Freestyle Snowboard & Ski.
De verschillende diciplines waren, Half-Pipe, Big Air, Slopestyle en skiër/boarder-cross.
Naast de titels in de apparte diciplines was er ook nog een algemeen klassement voor diegen die het beste was in die eerste 3 diciplines.
Hieronder een overzicht van het podium in de verschillende diciplines
Half-Pipe
Snowboard Heren Senioren
1. Anthony Smits
2. Philippe Declercq
3. David Van Den Boer
Snowboard Heren Junioren (14-17j)
1. Sebbe De Buck
2. Bjorn Simons
3. Maxim Van Zonhoven
Snowboard Jeugd (tem 13j)
1. Kyle Britton
2. Dieter Demey
3. tef Vandeweyer
Snowboard Dames
1. Laurence Destrooper
2. Evelien Derde
3. Astrid Van Reeth
Ski Junioren (-18j)
1.Robbe Nelissen
2.Olivier Moyersoen
3. Ward Nelissen.
Ski Senioren
1. Nicolas Elshout
2. Reiner Cremers
3. Katrien Aerts
Slopestyle
Ski Senioren
1. Timo De Bondt
2. Niki Leemans
3. Reiner Cremers
Ski Junioren
1. Robbe Nelissen
2. Olivier Moyersoen
3. Ward Nelissen
Snowboard Heren Senioren
1. Seppe Smits
2. Philippe Declercq
3. Anthony Smits
Snowboard Heren Junioren
1. Sebbe De Buck
2. Bjorn Simons
3. Stef Van Deursen
Snowboard Jeugd
1. Stef Vandeweyer
2. Kyle Britton
3. Dieter Demey
Snowboard Dames
1. Laurence Destrooper
2. Katrien Hermans
3. Marjon Lepage
Big Air
Snowboard Heren Senioren
1. Anthony Smits
2. Wouter De Lange
3. Philippe Declercq
Snowboard Heren Junioren
1. Sebbe De Buck
2. Bjorn Simons
3. Ben Theunissen
Snowboard Jeugd
1. Stef Vandeweyer
2. Flor De Laat
3. Kyle Britton
Snowboard Dames
1. Laurence Destrooper
2. Aurelie Destrooper
3. Lise Verellen
Ski Junioren
1. Robbe Nelissen
2. Rino Vervaet
3. Olivier Moyersoen
Ski Senioren
1. Timo De Bondt
2. Reiner Cremers
3. Nicolas Elshout
Cross
Snowboard Heren Senioren
1. Anthony Smits
2. Philippe Declercq
3. Rob Cornelissen
Snowboard Heren Junioren
1. Maxim Van Zonhoven
2. Sebbe De Buck
3. Gert Nelissen
Snowboard Jeugd
1. Stef Vandeweyer
2. Kyle Britton
3. Dieter Demey
Snowboard Dames
1. Laurence Destrooper
2. Aurelie Destrooper
3. Julie Ectors
Ski Senioren
1. Reiner Cremers
2. Rembert Notten
3. Benjamin Declercq
Ski Junioren
1. Lyske Bruynickx
2. Rino Vervaet
3. Marie Van Daele
Meer info, uitslagen en verslagen
http://www.snowjam.be
http://www.freeze.be
http://www.skisluts.be
Reacties: |
Geen commentaar toegevoegd. |
Om commentaar toe te voegen moet u ingelogd zijn.